Oferta

W sezonie letnim od 15 kwietnia do 15 października oferujemy 140 miejsc noclegowych w domkach wieloosobowych dwukondygnacyjnych z osobnymi wejściami: parter 10 miejsc, piętro 4 miejsca oraz w pokojach dwuosobowych. Organizujemy obozy harcerskie i turystyczne, kolonie i półkolonie, rajdy, zloty, biwaki i wczasy rodzinne . Przez cały rok organizujemy imprezy przy ognisku: pikniki, koncerty, festyny, spotkania klasowe, zabawy okolicznościowe, zaręczyny i poprawiny itp.

Lokalizacja

Harcerska Baza Obozowa Morena położona jest na obrzeżach Parku Krajobrazowego, w pięknej, leśnej scenerii, a zarazem w centrum Gdańska.
Teren leśny zaczyna się już w obszarze bazy.

Atrakcje

Plaża lub zabytki starego Gdańska to dwudziestominutowa wycieczka komunikacją miejską.
Inne trójmiejskie atrakcje - ZOO, aqapark, katedra w Oliwie, Oceanarium i wiele, wiele innych znajdują się dosłownie "w zasięgu ręki".

Pomóż rozwijać bazę

Podaruj nam 1%
Numer konta
75 1240 5400 1111 0010 6765 4595 (Bank PeKaO SA o/Gdansk)